„Niewdzięczne zadanie”, czyli nabór na PVF cz. 4

Bez zbędnych ceregieli:

18. Kazyleusz

Kaz do zgłoszenia była nakłaniana przez społeczność discorda (jak i wiele innych osób). I zapewne jest mocną kandydaturą, bo jej zachowanie jest dojrzałe, do tego jest już moderatorką na discordzie.
Z drugiej strony na forum pozostaje nieznana. Ja sam dopiero kilka dnia temu poszukałem jej konta, bo nie rzucała się w oczy.

19. kowalt

Ej, ale kowalt to też dobra kandydatura. Nie wiem jak mógłbym go nie pochwalić za śmieszkowanie i bycie dobrym duchem PPS-u od jakiegoś czasu.
Rzućmy jednak na jego kandydaturę nieco więcej światła:


Prywatne motywacje są najsilniejsze, więc się nie czepiam.

20. Ari

O, i to jest jedna z tych kandydatur, które administracja powinna na poważnie rozważyć! Ari jest od dawna aktywna na forum i nieco starała się pomagać przy stronie (bezskutecznie oczywiście :(), chociażby przy katalogu TAZO Turtwiczki. No i sama przyznaje się, że liczy na wdrożenie. Admini powinni fruwać pod sufitem z radości z każdego takiego zgłoszenia, gdzie ktoś, kto nigdy tego nie robił, chce spróbować.

21. Vapek bis

Vapek widać zapomniał, że valhallowym specjalistą od PR-u Daru mianował vulpiego... Ten wątek zręcznie pominę :)
Natomiast co do samych wniosków, że wizerunek PV jest najprzenajokropniejszy to przyznamy mu rację. Nikt tam nawet nie próbuje się bronić, bo i bronić nie ma czego. Wszystko leży od lat - gdyby ludzi było więcej byłoby jeszcze gorzej, bo np. w 2014 sytuacja była podobna, a użytkowników znacznie więcej, toteż co chwilę były jakieś tematy, jak nie tylko dokuczliwe, to dosłownie wojenne. Obecnie też większość starych, ogranych ekip PVF już na Valhallę nie wchodzi, co jest dla niej, w pewnym przewrotnym sensie, dużą łaską.

Czy ten post zostanie? Myślę, że nie, choć w pewnym sensie można go porównać do zgłoszenia Listvy. Jest jednak na bardziej nieistniejące stanowisko (zapewne nieplanowane do utworzenia) i w ostrzejszym tonie.


Kończymy, osoby z zaległościami w temacie zapraszam do wpisów styczniowych1!

Z Pokefańskim Pozdrowieniem,
Conquest


[1]https://polskapokescena.blogspot.com/2019/01/nabor-moderatorski-pvf-odpowiedzi.html
https://polskapokescena.blogspot.com/2019/01/nabor-moderatorski-na-pvf.html
https://polskapokescena.blogspot.com/2019/01/zauwaz-mnie-vulpi-czyli-o-kandydaturach.html
https://polskapokescena.blogspot.com/2019/01/idzie-stare-pokolenie-niesie-pv.html
https://polskapokescena.blogspot.com/2019/01/by-uchronic-pokemon-valhalle-od.html
https://polskapokescena.blogspot.com/2019/01/kochaj-wszystkich-ufaj-niewielu-czyli-o.html

Komentarze