„Idzie >>Stare Pokolenie<<, niesie PV odrodzenie”, czyli o kolejnych kandydaturach w naborze moderatorskim PVF

W poniedziałek dwa egzaminy, a ja siedzę i trolluję na martwych forach. Trzy lata temu bym nie pomyślał, że może znów dziać się coś takiego.
Po ciężkiej nocy na PVF zastanawiam się od czego w ogóle zacząć. A tak, na początku powinienem dać przypis do tego, co kontynuuję - wpisu o kandydaturach w naborze na PVF1.

Liczba zgłoszeń przechodzi najśmielsze oczekiwania. Czy kandydaci wierzą, że coś się zmieni? Mam nadzieję, że jednak kierują nimi inne pożądliwości. W każdym razie warto odnotować, że kandydatura Vapka została brutalnie spacyfikowana - posta już nie ma. Do tego pojawiło się siedem nowych postów ze zgłoszeniami (lub niby-zgłoszeniami; zależy które).

Najpierw jednak przedmowy, wstępy i przystawki:
Mamy opinię na temat tego, com napisał o znaczeniu PVF dla pozycji PV w Google i o tym, że na tle całości, wygląda ono i tak całkiem nieźle. Cieszę się, że ludzie, nawet z pewną pomocą, są w stanie zrozumieć jak wygląda sytuacja i są coraz bardziej świadomi PPS-owej rzeczywistości. W ten sposób możemy ograniczyć zagrożenia na nas realnie dziś czyhające.


Zagadka zostanie rozwikłana już 28 stycznia! Chociaż co bystrzejsi już pewnie wiedzą o co chodzi. To nie jest przez przypadek albo dlatego, że ludziom się nagle vulpi spodobał ;)

Przejdźmy do zgłoszeń2, tym razem (w większości) od ludzi, którzy już kiedyś byli w ekipie PVF, choć dziś to nie one są gwoździem programu:

7. Nid

Hmmmm... Zastanawiam się, czy Nid napisała tego posta, bo faktycznie tak myśli, czy po prostu chciała poczytać o sobie, bo przecież jest moją najwierniejszą Czytelniczką. Jeśli z pierwszego powodu, to myślę, że tak naprawdę stronę można oddać każdemu, komu jej oddać nie można, tzn.komukolwiek z adminów pozostałych stron, bo mają oni aktywność, zaangażowanie i, bez wyjątku, doświadczenie na PV - same przeciwieństwa obecnych adminów. Poza tym wydaje się, że Nid akurat odznacza się szczególną pracowitością i systematycznością, co widać po jej stronie3. Aczkolwiek jako wadę należy odebrać jej, momentami, wybuchowy charakter. Jeśli zaś ma tu znaczenie drugi powód... to też dobrze i nawet już się stało. A przecież może chodzić i o obydwa: mamy gratisy!

Kandydatura zapewne nie będzie brana pod uwagę, gdyż jest na zbyt wysokie stanowisko, lecz mam wątpliwości czy post zniknie. W końcu vulpi nikogo się tak nie boi, jak Nidzi xD

8. Nilson

„Jak Ty możesz być adminem to ja mogę być Globem XD” póki co prowadzi w rankingu na cytat naboru, liczymy na Waszą inwencję!
Sama kandydatura jest z pewnością mocna, bo przecież Nilson był chyba najlepszym globalem PVF (poza takim jednym oczywiście) od kiedy jestem na PPS-ie w tym sensie, że moderował elegancko, był zaangażowany, a do tego, co rzadkie, prawie nie wszczynał flejmów (tzn. takich dramatycznych). Przez jakiś czas był nawet adminem.
Kolejnym plusem jest to, że ma taki stosunek do vulpiego jak ja.
Minusami natomiast są: długa nieaktywność na forum (ustaliliśmy, że te nieobecności są niezawinione, ale pretekst jest) i uzasadnienie zgłoszenia (aczkolwiek forma w porządku jest).

9. KleszczRex (w rzeczywistości Kleszczu, bo nigdy tej zmiany nie uznam)

Jak widać Kleszczu, mimo dobrej osobowo kandydatury, mocno zabezpieczył się przed przyjęciem. Jakoś musiał to zrobić, skoro (czytać od dołu!):


Nikomu nie mogę tego odmówić! Kleszcz user santo subito 2013, powszechnie uwielbiany, jeden z wybitniejszych globali (on zrobił tylko dwie dramy, DWIE!) i redaktorów tego czasu, gdy nie mogliśmy nic publikować. Także twórca popularnych fanfików... Ale, ALE, dla mnie jedyną cechą Kleszcza było to, że jest powszechnie uwielbiany. Dosłownie nigdy nie widziałem, aby ktokolwiek choć próbował z nim walczyć - jasne, mogły być incydenty, ale co do zasady NIGDY.

10. _M_

Noooooo, nareszcie ktoś kontrowersyjny! Rasista i osoba, którą jako moderatorzy musieliśmy faworyzować!
W rzeczywistości to co napisałem wyżej to hermetyczny żart (będzie dziś o nich dużo), a nie prawda. M to z pewnością prawy chłopak i nie jakiś wykwit, tylko człowiek niepoprawny!
Co ciekawe opisuje dział, zamiast podać jego nazwę (jak wymaga vulpi), więc raczej się nie uda, bo administracja chyba nie zna na tyle dobrze budowy forum ;)

11. Goldi

Niestety nie miałem okazji poznać lepiej Goldi, ale na pewno wiem, że jako moderatorka sprawdzała się dobrze i była bezproblemowa. Ba, sam ją awansowałem po odejściu Lexi, więc nie może być zła.
Zgłoszenie jako jedno z nielicznych jest w porządku.

12. Tyma

Kolejna ikoniczna postać - słynna fanartystka PPS-u i moderatorka globalna PVF, adminka legendarnego Lati Forum, które swego czasu ostro podgryzało Valhallę (w sumie ten czas, przełom 2014/2015, kiedy pojawiło się Lati i nowy PokeSerwis to ostatni wyziew PokeSceny, jaką w ogóle moglibyśmy tolerować), a więc zasłużona dla PPS-u osoba.
Lecimy do zgłoszenia - moim zdaniem jest jedno z lepszych, bo po prostu kandydatka i działy pasują do siebie!

13. Piotrek1113

Kolejny jest Piotrek, który kiedyś siedział na Revivalu, potem WAW-ce, a dziś na discordzie PV. To z pewnością podnosi jego szanse... Czy to znaczy, że Piotrek może się dorwać, bo jest pieszczochem vulpa!? Nie!* Jest przecież aktywną, zaangażowaną na tym etapie w PV osobą, a przy tym człowiekiem, z którym miło się rozmawia.
Do tego napisał poprawne głoszenie.
*Tzn. może, ale to nie będzie jego wina :)


Noooooooooo! Dobrnęliśmy końca zgłoszeń!

Atak nostalgii
Wczoraj, na fali naborowej gorączki, a także „nieodczuwalnego wiatru zmian” spontanicznie urządziliśmy spotkanie po latach. Nie piszę tego z powodu prywaty, choć mógłbym, bo to mój blog, ale dlatego, że spotkało się kilka osób dla PVF niegdyś kluczowych! Byli: Nilson, Kleszczu, _M_, Asmod i ja. Przypomnieliśmy całą masę hermetycznych, niezrozumiałych dla niewtajemniczonych dowcipów. Dla wyjaśnienia: hermetyczny żart jest najwyższą formą żartu, ponieważ rozumieją go tylko Prawdziwi Przyjaciele i ponieważ nie trzeba go opowiadać! Cały zapis rozmowy daję w przypisieX, a tu wymienię tylko co najważniejsze:
1. Poruszyliśmy m.in. tematy (wymieniam tylko hasła - ci którzy mogą na tym etapie to zrozumieć, zrozumieją; ci, którzy jescze tego nie mogą, niech czekaja na Podręcznik memów PV): Radio Goldenrod, 3 miliardy wątków z flejmami, administracji, nasi ulubieńcy i ulubienice z dawnych lat, Pokemon Tretta, Suzuranu, Czarodziejki z Księżyca, Lanturna, Zuzi, KFC, obcinania ogonów psom, Piesełforum, Pokedexu czy PokeAdwentu.
Aż dziwne, że pominęliśmy WAW-kę, bumerangi i komiksy Nekura, ale chyba nie da się zrobić wszystkiego za jednym zamachem. Nie dziś, to za 10 lat!
2. Hmmm... żarty żartami, ale myślę, że takie nostalgiczne Radio Goldenrod moglibyście nagrać. W sumie mogę sie też przychylić do propozycji Kleszcza:

I to jest dobry pomysł na początek historii PPS-u! O ile historia PPS-u, czy samej PV trochę mnie przytłacza, to przecież jak chodzi o PVF to znam całą, a większości czynnie uczestniczyłem! Poza tym ta ma potencjał mieć duży odbiór!

Kończąc, wybaczcie literówki i gubienie się w zeznaniach, pół nocy zbierałem i analizowałem materiały. Ten wpis jest z pewnością mniej merytoryczny niż poprzedni, ale to przez jego specyfikę - mało które zgłoszenie można brać taka całkiem na poważnie, zwłaszcza, że nie mamy formularza, więc w ogóle trudno to oceniać. Będę kontynuował obecny tok rozważań, póki co, do początku lutego, pewnie głównie o PV.

Z Nostalgicznym Pozdrowieniem,
Sekret 2014,
User roku 2012,
Conquest


[1]https://polskapokescena.blogspot.com/2019/01/zauwaz-mnie-vulpi-czyli-o-kandydaturach.html
[2]http://forum.pokemony.com/temat-10001-Nabor-pomocnikow-na-forum-PVF
[3]Och, jaka sprytna reklama: http://pokespecial.com.pl/

[X]CZYTAĆ OD DOŁU!!!: (kilkanaście stron SB, nie było tyle od poprzedniego takiego spotkania!)
» Conquest - 19-01-01:37 -- bywaj!
» KleszczRex - 19-01-01:37 -- Bajo!
» _M_ - 19-01-01:37 -- Bo sb poplacze zaraz
» KleszczRex - 19-01-01:37 -- To ja wracam do Fallouta.
» _M_ - 19-01-01:37 -- Gdzie jesy Zuki
» KleszczRex - 19-01-01:37 -- <#
» KleszczRex - 19-01-01:37 -- Ja też dziękuję, co złego to nie my.
» Nilson - 19-01-01:37 -- <3
» _M_ - 19-01-01:37 -- Poproszę o jedna sztukę Zuki
» Conquest - 19-01-01:36 -- dziekuję wsystkim za udział!
» KleszczRex - 19-01-01:36 -- Wspaniały to był wieczór, nie zapomnę go nigdy.
» Conquest - 19-01-01:36 -- jutro do południa na pewno będzie
» Nilson - 19-01-01:36 -- Adi, jak napiszesz na blogu strzeszczeie podeślij mi plox
» Nilson - 19-01-01:36 -- powtórzymy go za 5 lat
» Nilson - 19-01-01:36 -- to był super wieczór
» Nilson - 19-01-01:36 -- dobra, tym razem ostatecznie
» Nilson - 19-01-01:36 -- ale to od niedawna
» Nilson - 19-01-01:35 -- a jeszcze na switchu w pokimonki
» KleszczRex - 19-01-01:35 -- Taki uzależniający.
» Nilson - 19-01-01:35 -- a to tam go nie mam
» KleszczRex - 19-01-01:35 -- Spoko rogalik.
» KleszczRex - 19-01-01:35 -- I koty na instagramie.
» Nilson - 19-01-01:35 -- Binding of Isaac czy jakoś tak
» Nilson - 19-01-01:35 -- jego to tylko widzę na PS4 że gra w tą samą grę ciągle z 2011 roku
» Conquest - 19-01-01:34 -- zapytam go
» Nilson - 19-01-01:33 -- Vulpi daj znak czy zostawisz mi moda, to dla mnie ważne
» Conquest - 19-01-01:33 -- chyba, że na podstawie PV xxD
» KleszczRex - 19-01-01:33 -- Tretta to już pewnie pociągami kieruje.
» Waren78657 - 19-01-01:33 -- 2023 ciekawa prognoza
» Nilson - 19-01-01:33 -- dużo by NEWSÓW było do obgadania XD
» Conquest - 19-01-01:33 -- którego dnia, żebym nie pregapił?
» KleszczRex - 19-01-01:32 -- Aczkolwiek czas ucieka, a 2021 czeka.
» KleszczRex - 19-01-01:32 -- Ja bym nagrał, tak wspominkowo.
» Nilson - 19-01-01:32 -- nagramy podcast wierzę
» Nilson - 19-01-01:32 -- idę spać, widzimy się w 2023
» KleszczRex - 19-01-01:32 -- Boty bardziej nie zrozumieją.
» KleszczRex - 19-01-01:32 -- I tak nie zrozumiecie.
» Nilson - 19-01-01:31 -- co Wam będę młodzi ludzie opowiadał
» Nilson - 19-01-01:31 -- a ja no cóż,
» KleszczRex - 19-01-01:31 -- +1
» Conquest - 19-01-01:31 -- XDDDD
» Nilson - 19-01-01:31 -- Gonzo mógłby dzisiaj przywdziać więcej różu
» KleszczRex - 19-01-01:31 -- Może tak zostać.
» KleszczRex - 19-01-01:30 -- Ale już przestali pytać o dowód.
» KleszczRex - 19-01-01:30 -- Potwierdzam, momentami młodziej. XD
» Nilson - 19-01-01:30 -- jak dzisiaj XD
» KleszczRex - 19-01-01:30 -- Młodzi, piękni, perspektywiczni.
» Nilson - 19-01-01:30 -- Kleszcz wygląda tak samo
» KleszczRex - 19-01-01:29 -- Jak z wczoraj. <3
» Conquest - 19-01-01:29 -- ale byliście młodzi xD
» Nilson - 19-01-01:29 -- wydaje mi się że tak <3
» KleszczRex - 19-01-01:29 -- <3
» Nilson - 19-01-01:29 -- kawałek 2013
» Nilson - 19-01-01:29 -- https://ibb.co/Z8N5STd
» Nilson - 19-01-01:29 -- tym miłym akcentem
» KleszczRex - 19-01-01:29 -- Widzę, że powoli kończymy pierwsze spotkanie pod wezwaniem "kurła, kiedyś to było"?
» KleszczRex - 19-01-01:27 -- Żądamy poprawy.
» KleszczRex - 19-01-01:27 -- Ej, Chiny i USA, za mało inwigilujecie.
» Nilson - 19-01-01:26 -- Tyma ostatni post na fb 2014 super internet
» Nilson - 19-01-01:25 -- ciężko po tym poznać co u człowieka
» Asmod - 19-01-01:25 -- smh
» Nilson - 19-01-01:25 -- na fb ostatnio Bert maluje Warhammera
» Waren78657 - 19-01-01:25 -- Paznokcie byś mógł chyba?
» Asmod - 19-01-01:24 -- a bert chyba 4, ale nie dam sobie nic uciąć
» Asmod - 19-01-01:24 -- tyma jest 2 lata starsza ode mnie
» Nilson - 19-01-01:24 -- Ou
» Conquest - 19-01-01:24 -- chyba starszy
» KleszczRex - 19-01-01:24 -- Więc szanuję.
» Asmod - 19-01-01:24 -- odwrotnie chyba
» KleszczRex - 19-01-01:24 -- Ale dostałem od niego Bionicla na urodziny.
» Nilson - 19-01-01:24 -- czy on nie jest od niej z 5 lat młodszy?
» KleszczRex - 19-01-01:23 -- Ja to parę razy front zmieniałem względem niego, nie robiąc w sumie nic więc... XD
» Nilson - 19-01-01:23 -- przynajmniej na fb
» Nilson - 19-01-01:23 -- Bert jest harcerzem
» Conquest - 19-01-01:23 -- mam bloga i jest najlepszym projektem
» KleszczRex - 19-01-01:23 -- A o co be z bertem?
» Asmod - 19-01-01:23 -- najpierw był spoko koleżką, a jak zaczął z tymą teges śmeges fą fą fą to nagle zaczął mnie szkalować xD
» Nilson - 19-01-01:23 -- o właśnie Adi ile z Twoich stron jeszcze działa?
» Conquest - 19-01-01:22 -- ja tego pokedexa nie pamiętam
» Asmod - 19-01-01:22 -- ja to nie wiem o co bertowi do teraz chodzi xD
» Nilson - 19-01-01:22 -- ja 3 Adi nawet nie kojarzę XD
» Conquest - 19-01-01:22 -- to był jakoś koniec 2015, bo zaczynałem wtedy Volcaniona
» Nilson - 19-01-01:22 -- 1. Pokekościół 2. Inba z pokedexem na Pv
» Conquest - 19-01-01:22 -- powinien wstać za tydzień XD
» Waren78657 - 19-01-01:22 -- *Tyma, ACH autokorekta
» Asmod - 19-01-01:21 -- collect nie żyje, to nie znajdę dlaczego poleciały te bany xD
» Asmod - 19-01-01:21 -- kurczę
» Nilson - 19-01-01:21 -- ja ją mam na fb ale ona jest wyjątkowo nieaktywna
» KleszczRex - 19-01-01:21 -- W sumie chyba jej już nie mam w znajomych na fejsie więc nie wiem, ki ona żyje.
» Waren78657 - 19-01-01:21 -- Guma od czasu do czasu zagląda i na PW odpowiada więc worth a shot
» Nilson - 19-01-01:21 -- jak małe pytanko
» Nilson - 19-01-01:21 -- nic tak nie rozpoczyna dnia
» Nilson - 19-01-01:21 -- może napiszę jej rano
» KleszczRex - 19-01-01:20 -- Albo jutro.
» Nilson - 19-01-01:20 -- bo wiem, że jak teraz nie poznamy odpowiedzi t następny taki zew zrobimy za nastepne 5 lat
» Conquest - 19-01-01:20 -- to pisz, wcześniej uż nie będzie Tongue
» Nilson - 19-01-01:20 -- tak się ciągle biję z myślami czy nie napisać do Tymy
» KleszczRex - 19-01-01:20 -- To były piękne czasy.
» Nilson - 19-01-01:19 -- tak było <3
» Conquest - 19-01-01:19 -- A TAM 3 MILJARDY CYGAŃSKICH UCHODŹCÓW W WĄTKU
» Nilson - 19-01-01:19 -- wtedy jeszcze się nie mówiło TOSTUJCIE jak te dzbany na fb -.-
» KleszczRex - 19-01-01:19 -- XD
» Nilson - 19-01-01:19 -- WRZUCAJCIE ROMY
» Conquest - 19-01-01:18 -- KURTYZANY
» KleszczRex - 19-01-01:18 -- EMULACJA DOZWOLONA
» Conquest - 19-01-01:18 -- Raz cały dział ciachnął
» KleszczRex - 19-01-01:18 -- Czyszczenie forum.
» Nilson - 19-01-01:18 -- damn XD
» Conquest - 19-01-01:18 -- to 3 razy xD
» KleszczRex - 19-01-01:18 -- Oezu, pamiętam.
» Nilson - 19-01-01:18 -- I gonzo zaczął kasować wątki?
» Nilson - 19-01-01:18 -- raz poleciałem za thread o pokekościele a drugi raz jak nie ruszył dex?
» KleszczRex - 19-01-01:18 -- Najlepsze było to, że w większości to były wszelkiego rodzaju zaległe arty do wrzucenia na PV. XD
» Nilson - 19-01-01:17 -- jak można na coś takiego wpaść XD
» Asmod - 19-01-01:17 -- zaraz wam znajdę, bo pamiętam że potem były grypsy na twitterze XD
» KleszczRex - 19-01-01:17 -- #PokeAdwent <3
» Nilson - 19-01-01:17 -- ej no serio P O K E A D W E N T
» Conquest - 19-01-01:17 -- a, to dwa razy polecieliście, bo Pokekościół był wcześniej xD
» Nilson - 19-01-01:17 -- do dziś dzień uważam, że to niesmaczne strasznie XD
» Asmod - 19-01-01:16 -- chyba tak xD
» Nilson - 19-01-01:16 -- jak Darek wpadł na pomysł by mieszać obrzędy katolickie z chińską bajką
» Asmod - 19-01-01:16 -- a rzeczywiście XD
» Conquest - 19-01-01:16 -- Amod, to było preludium do tematu "daru to kupa" na Collectcie? xD
» KleszczRex - 19-01-01:16 -- XD
» Nilson - 19-01-01:16 -- za to polecieliśmy
» KleszczRex - 19-01-01:16 -- Drowker dostał bana, było coś.
» Nilson - 19-01-01:16 -- POKEKOŚCIÓŁ
» Asmod - 19-01-01:16 -- nope
» Nilson - 19-01-01:16 -- i stąd pomysł, że to Ty Asmod
» KleszczRex - 19-01-01:16 -- Conquest, jak kiedyś spiszesz historię PVF - wołaj.
» Nilson - 19-01-01:16 -- teraz na Pv ma bana
» Asmod - 19-01-01:16 -- i poleciałem ja, nilson i ktoś tam jeszcze xD
» Asmod - 19-01-01:16 -- ja pamiętam jak daru banował za śmianie się z czegoś tam
» Conquest - 19-01-01:15 -- a to nie było już za póxno?
» Asmod - 19-01-01:15 -- i inby robił
» Asmod - 19-01-01:15 -- ten darkray to chyba na lati też siedział
» Asmod - 19-01-01:14 -- ej było coś kiedyś, pamiętam
» Nilson - 19-01-01:14 -- to jest też taki shoutbox?
» Asmod - 19-01-01:14 -- ale ten shoutbox jest ułomny xD co chwila próbuję poprawiać literówki
» KleszczRex - 19-01-01:14 -- Że robimy wszystko by się płaszczyć przed Daru. XD
» Nilson - 19-01-01:14 -- nigdy w życiu nie byłem na discordzie
» KleszczRex - 19-01-01:14 -- Pisał na priv sb
» KleszczRex - 19-01-01:14 -- Przecież jak się wtedy na mnie i na Ciebie się obraził! XD
» Conquest - 19-01-01:14 -- lepiej śmiać isę tu
» Conquest - 19-01-01:14 -- nie idźcie tam, bo wesprzecie vulpa
» KleszczRex - 19-01-01:14 -- Darkray.
» Asmod - 19-01-01:13 -- nie pamiętam tbh
» Nilson - 19-01-01:13 -- to mu zdjąłem moda XD
» Nilson - 19-01-01:13 -- i Darkray mi cośtam tarabanił
» Asmod - 19-01-01:13 -- also zrobię chamską reklamę, zapraszam na valhallowy serwer discord, link w nagłówku, praktycznie codziennie śmiejemy się z moderacji xD
» Nilson - 19-01-01:13 -- no że daru zrobił nabór
» Conquest - 19-01-01:13 -- chyba Darkray
» Nilson - 19-01-01:13 -- chociaż ciągle uważam że to ta sama osoba
» Asmod - 19-01-01:13 -- komu o czym?
» Nilson - 19-01-01:13 -- Czy to był ten Darkray
» Nilson - 19-01-01:13 -- to nie Ty Asmod?
» Nilson - 19-01-01:13 -- jak mu zdjąłem moda
» Nilson - 19-01-01:13 -- Ej a który naskarżył Daru
» Nilson - 19-01-01:12 -- XDDDD
» Asmod - 19-01-01:12 -- mew*
» Conquest - 19-01-01:12 -- na początku
» Asmod - 19-01-01:12 -- ej jak coś to możecie pobierać kody na new na mityczne.pokemony.com
» Nilson - 19-01-01:12 -- nie no używały te same osoby co działu fan art XD
» Conquest - 19-01-01:12 -- poza tym, że nikt nie uzywał
» Nilson - 19-01-01:12 -- oekaki to jeszcze miało sens
» Asmod - 19-01-01:12 -- oekaki
» KleszczRex - 19-01-01:11 -- Czy jak to się nazywało z tymi pikselami.
» Conquest - 19-01-01:11 -- nie ja jeden
» Nilson - 19-01-01:11 -- wyprzedziłem PV z aesthetic o dwa lata
» KleszczRex - 19-01-01:11 -- OTAKU.
» Conquest - 19-01-01:11 -- no byłem
» KleszczRex - 19-01-01:11 -- Hm.
» Nilson - 19-01-01:11 -- sam byłeś rak
» Nilson - 19-01-01:11 -- i wszystkie artystki z devianta się osrały że zły szablon
» Conquest - 19-01-01:11 -- najgorszy projekt Nilsena
» Asmod - 19-01-01:11 -- PV oekaki
» Conquest - 19-01-01:11 -- ten tumblr to był rak jak wuj
» Nilson - 19-01-01:10 -- na który nikt nie był gotowy
» KleszczRex - 19-01-01:10 -- Nilsą, a jeśli Nintendo podwaliło Ci patent?
» Nilson - 19-01-01:10 -- i jeszcze zrobiłem tumblr PV
» Asmod - 19-01-01:10 -- http://www.pokemony.com/pokedex/egggroup/ditto
» KleszczRex - 19-01-01:10 -- Pamiętam, pamiętam. XD
» Nilson - 19-01-01:10 -- taki za który nie trzeba płacić XDDD
» Asmod - 19-01-01:10 -- teraz wam wyślę kawał historii
» KleszczRex - 19-01-01:10 -- I tak do dizś.
» Nilson - 19-01-01:10 -- chciałem zrobić poke bank *jak to jeszcze było modne)
» Asmod - 19-01-01:10 -- ej panocki
» KleszczRex - 19-01-01:10 -- Byłem w 2011, był nieaktualny.
» Nilson - 19-01-01:10 -- ej dobra ja też kiedyś miałem dobry pomysł XD
» Nilson - 19-01-01:10 -- o jak się śmieję
» KleszczRex - 19-01-01:09 -- Pokedex jest pomnikiem tego, co miało być zrobione, a ostatecznie... wiadomo. XD
» Nilson - 19-01-01:09 -- xDDDDDDDDDD
» Conquest - 19-01-01:09 -- znaczy to był przyapadek, nie presadzaj
» KleszczRex - 19-01-01:09 -- COŚ ZROBIŁ
» Asmod - 19-01-01:09 -- ej pamiętajcie, że pokedex będzie działał akurat na premierę pokemon red i blue na VC
» KleszczRex - 19-01-01:09 -- śmiechy śmiechami
» Conquest - 19-01-01:09 -- wchodze naćpany po studniówce a PV biała z dwoma działami XDD
» Conquest - 19-01-01:08 -- wtedy usunął szablon z forum XD
» KleszczRex - 19-01-01:08 -- Ale brakowało czasu.
» Nilson - 19-01-01:08 -- wtedy Darek robił podchody jakby chciał coś zrobić
» KleszczRex - 19-01-01:08 -- Okej, nie jestem dobry w te klocki. XD
» Asmod - 19-01-01:08 -- ciekawe co tam u emejczela
» KleszczRex - 19-01-01:08 -- XD
» Nilson - 19-01-01:08 -- Kapu to już nie było wtedy XD
» KleszczRex - 19-01-01:08 -- W nienawiści do mleka i kawy wychowany.
» Nilson - 19-01-01:08 -- spiskowaliśmy przeciwko darkowi
» KleszczRex - 19-01-01:08 -- Wichrzyciele i wrogowie Kapuczina.
» Conquest - 19-01-01:08 -- a pajong pierwszy!
» Nilson - 19-01-01:08 -- byliśmy nimi
» KleszczRex - 19-01-01:07 -- Spiskowcy!
» Conquest - 19-01-01:07 -- już go nie ma
» Asmod - 19-01-01:07 -- i chyba zdechło
» Nilson - 19-01-01:07 -- piesełforum ugh
» Conquest - 19-01-01:07 -- było piesełforum, gdzie siedzieli uchodźcy xD
» Conquest - 19-01-01:07 -- nijak, lati to lati
» Asmod - 19-01-01:07 -- chyba się nie nazywało
» Conquest - 19-01-01:07 -- tęsknie za dniem, kiedy awansowałem 3 razy xD
» Nilson - 19-01-01:07 -- jak się nazywało lati wcześniej?
» Nilson - 19-01-01:06 -- o luj
» Nilson - 19-01-01:06 -- pajong ssie
» KleszczRex - 19-01-01:06 -- pajong ssie
» Asmod - 19-01-01:06 -- lati forum
» KleszczRex - 19-01-01:06 -- Mój sukces z ostatnich lat.
» KleszczRex - 19-01-01:06 -- Tęsknię za Suzuranem.
» _M_ - 19-01-01:06 -- Tęsknię za '13
» Asmod - 19-01-01:05 -- doberman cośtam
» Asmod - 19-01-01:05 -- lurwa
» Asmod - 19-01-01:05 -- no był ten no
» KleszczRex - 19-01-01:05 -- BYŁ taki
» Nilson - 19-01-01:05 -- Asmod coooo? XDD
» Waren78657 - 19-01-01:04 -- Kleszcz, znaczy się dobrze starzejesz ;P
» Asmod - 19-01-01:04 -- co ucinał psom ogony? xD
» KleszczRex - 19-01-01:04 -- Żyliśmy życiem zastępczym.
» Asmod - 19-01-01:04 -- ej a ten typek
» KleszczRex - 19-01-01:04 -- Dla takich wątków byliśmy tutaj.
» Nilson - 19-01-01:04 -- Bidul i jego problemy z zamówieniem
» KleszczRex - 19-01-01:04 -- Bidulke może teraz sobie zagłosować w wyborach, a przecież dopiero co miał 11 lat.
» Nilson - 19-01-01:04 -- to był literalnie naj;epszy thread PV
» Conquest - 19-01-01:04 -- bigmaka
» Asmod - 19-01-01:03 -- quritto
» KleszczRex - 19-01-01:03 -- Choliba, jesteśmy starzy.
» Nilson - 19-01-01:03 -- <3
» Nilson - 19-01-01:03 -- JAKIE PICIE
» Nilson - 19-01-01:03 -- CO KUPIĆ
» Nilson - 19-01-01:03 -- JESTEM W KFC
» KleszczRex - 19-01-01:03 -- Według profilu Bidulkę pełnoletni.
» Nilson - 19-01-01:03 -- BIDULEK WAVE
» Asmod - 19-01-01:03 -- on to nie wiem czy maturka już
» KleszczRex - 19-01-01:03 -- Ty no pacz.
» Asmod - 19-01-01:03 -- xfactor jest jego
» KleszczRex - 19-01-01:03 -- Ej, bidulek to już teraz pewnie koniec gimbazy albo licbaza?
» Conquest - 19-01-01:02 -- wybitny piosenkarz
» KleszczRex - 19-01-01:02 -- Inny stan skupienia.
» Asmod - 19-01-01:02 -- kekomikos
» Nilson - 19-01-01:02 -- M 2013 to jest inna gęstość
» Conquest - 19-01-01:02 -- OSTRO
» KleszczRex - 19-01-01:02 -- 2015, wyglądam jak z wczoraj.
» Nilson - 19-01-01:02 -- XDDDDDDD
» KleszczRex - 19-01-01:02 -- Choliba, dotarłem do wspólnego zdjęcia z M
» KleszczRex - 19-01-01:01 -- O S T R O Ż N I E
» KleszczRex - 19-01-01:01 -- https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater
» KleszczRex - 19-01-01:01 -- Z Zuko też i ja coś pisałem na GG, zawsze się chwaliła pluszakami. XD
» Nilson - 19-01-01:01 -- JAK PIĘKNIE SZYJE MISIE
» Conquest - 19-01-01:01 -- obrazkowy
» Nilson - 19-01-01:01 -- OPOWIADAŁA MI
» Nilson - 19-01-01:01 -- JA Z ZUKO PISAŁEM PRYWATNIE
» Nilson - 19-01-01:00 -- ze dwa miesiące temu
» _M_ - 19-01-01:00 -- O Jezu Zuki też była super, zakochany byłem
» KleszczRex - 19-01-01:00 -- Psa miał fajnego.
» Nilson - 19-01-01:00 -- Sarameda ostatnio napisała jakiś fanfick
» _M_ - 19-01-01:00 -- Pojawia się Desdemony jeszcze?
» Nilson - 19-01-01:00 -- O ŚWIECIE
» Asmod - 19-01-01:00 -- http://forum.pokemony.com/temat-3847-Was...7#pid43007 jak bardzo dygnął w skali od zmalau do urus?
» _M_ - 19-01-01:00 -- Co u Was tak w ogóle?
» Nilson - 19-01-01:00 -- PUNISHER Z ZUZIĄ
» Waren78657 - 19-01-00:59 -- Zuko jedyną osobą z forum, którą miałem okazję poznać przed zawieraniem tu, szkoda, że już nic tu nie pisze
» Asmod - 19-01-00:59 -- sarameda kek xd
» KleszczRex - 19-01-00:59 -- _M_ z 2012 <3
» KleszczRex - 19-01-00:59 -- http://forum.pokemony.com/temat-3847-Was...9#pid62639
» Conquest - 19-01-00:59 -- Nilson sie zna
» Conquest - 19-01-00:59 -- och Zukori
» Asmod - 19-01-00:59 -- tak, nikogo nie mam, ale prawie wszystkich znalazłem xD
» Asmod - 19-01-00:58 -- ej ona się jakoś dziwnie na fb nazywa
» Nilson - 19-01-00:58 -- jak to jest przemiła dziewczyna
» Nilson - 19-01-00:58 -- <3
» Nilson - 19-01-00:58 -- ZUKORI
» Asmod - 19-01-00:58 -- http://forum.pokemony.com/temat-3847-Was...e-Twarze-2 pyk nils
» KleszczRex - 19-01-00:58 -- Cieszę się, że mogę żyć w czasach takich bogów jak Krzysztof Krawczy,k.
» Nilson - 19-01-00:57 -- co się zdjęcia siebie wstawiało?
» Conquest - 19-01-00:57 -- oj, jak poważnie to wzięli xD
» Nilson - 19-01-00:57 -- ej gdzie jest ten wątek
» KleszczRex - 19-01-00:57 -- Gdy mam wolny czas to nakładam słuchawki i słucham Krawczyka. Trudno o lepszą alternatywę.
» Nilson - 19-01-00:57 -- różnie bywa w życiu
» Asmod - 19-01-00:57 -- chicorii to jedyna osoba która potrafiła napisać posta długości inżynierki o sekundowym samplu trąbki w nieużytym tracku xD
» Waren78657 - 19-01-00:57 -- Podejrzewam, że drzewiej było lepiej, ale, że jest poruszenie to nie zły znak
» Nilson - 19-01-00:57 -- no wiesz Adi
» Conquest - 19-01-00:57 -- dlaczego ja tu nie wchodę?
» Conquest - 19-01-00:57 -- dlaczego tu nie wchodzicie?
» Conquest - 19-01-00:56 -- ja tęsknię za wszystkimi
» Conquest - 19-01-00:56 -- http://forum.pokemony.com/temat-2868-Adm...5%9B%C4%87
» _M_ - 19-01-00:56 -- A ja je zawsze czytałem od deski do deski
» KleszczRex - 19-01-00:56 -- Ja też tęsknię.
» _M_ - 19-01-00:56 -- Tęsknię za chicorii, ona tak zajebiscie pisała takie tasiemce
» KleszczRex - 19-01-00:56 -- xD
» KleszczRex - 19-01-00:56 -- Teraz to chyba obrażasz Asmoda.
» Asmod - 19-01-00:56 -- kim jest darkray
» KleszczRex - 19-01-00:56 -- Mityczny tazos, co miał odmienić PV.
» Nilson - 19-01-00:56 -- to ta sama osoba?
» Nilson - 19-01-00:55 -- czy Asmod i Darkray
» Asmod - 19-01-00:55 -- http://forum.pokemony.com/temat-4067-Pom...i%21%21%21 mam
» Nilson - 19-01-00:55 -- ej czekaj
» Conquest - 19-01-00:55 -- http://forum.pokemony.com/temat-3989-Now...istratorka
» KleszczRex - 19-01-00:55 -- LANTURNA?
» _M_ - 19-01-00:55 -- To. Dobrze ze u Was dobrze
» KleszczRex - 19-01-00:55 -- EJ, a pamiętacie...
» _M_ - 19-01-00:55 -- Jestem ang me be
» Nilson - 19-01-00:55 -- tak kiedyś totalnie ktoś zawsze był na SB
» KleszczRex - 19-01-00:55 -- 2014, pamiętamy.
» KleszczRex - 19-01-00:54 -- http://forum.pokemony.com/temat-5590-A-c...inistracji <3
» Asmod - 19-01-00:54 -- ej teraz szukam tego wątku o desdemonie
» Conquest - 19-01-00:54 -- Waren, kiedyś ZAWSZE tak było
» Nilson - 19-01-00:54 -- ALE NIE JEST GLOBEM
» Nilson - 19-01-00:54 -- a Chicorii totalnie warsztatowo wiedziała o co chodzi
» KleszczRex - 19-01-00:54 -- W sumie jak przeglądam jej konto na YT to w obecnych czasach kosiłaby niezłą kasiorką za wyświetlonka, quality content.
» Waren78657 - 19-01-00:53 -- Ale się SB ożywiło nagle Wink widzę, że nostalgia pełną gębą Wink
» Nilson - 19-01-00:53 -- i zobaczysz artystów
» Nilson - 19-01-00:53 -- bo tak jak np wejdziesz w dział FAN ART PV XDDD
» Conquest - 19-01-00:53 -- żadnego jej posta nie zacząłem czytć, ale zawsze byłem pod wrażeniem
» Nilson - 19-01-00:53 -- mogła być jedyną która naprawdę wiedziała o co chodzi w muzyce
» KleszczRex - 19-01-00:53 -- A było coś.
» Nilson - 19-01-00:53 -- tzn z perspektywy czasu
» Asmod - 19-01-00:53 -- ej było coś kiedyś ze desdemona ma mało hp i jakiś jej znajomy wbił tu żeby jej laurkę zrobić czy ki wuj
» KleszczRex - 19-01-00:52 -- Pamiętam, jak rozmawiałem z Chicorii przez GG. Na moje jedno zdanie ona miała dziesięć. Niedziwne, że pisała esejami. Big Grin
» Nilson - 19-01-00:52 -- XD
» Nilson - 19-01-00:52 -- za pierwszej inby Dariusza 2013
» Nilson - 19-01-00:52 -- Desdemona to było widmo
» KleszczRex - 19-01-00:52 -- Chicorii.
» Asmod - 19-01-00:52 -- chicorii
» Conquest - 19-01-00:52 -- Chicorii
» Nilson - 19-01-00:52 -- DŁUGO
» KleszczRex - 19-01-00:52 -- Opluta za niewinność.
» Nilson - 19-01-00:52 -- tzn pięknie
» Nilson - 19-01-00:52 -- z tą co tak o muzyce pięknie pisała
» KleszczRex - 19-01-00:52 -- XD
» Nilson - 19-01-00:51 -- pomyliłem
» Nilson - 19-01-00:51 -- nie to nie ona
» Conquest - 19-01-00:51 -- Tak mówił Gonzo Tongue
» Asmod - 19-01-00:51 -- afaik to była jakaś umierająca znajoma dariusza
» KleszczRex - 19-01-00:51 -- Czy już mi się historia miesza? XD
» Conquest - 19-01-00:51 -- ALE JEJ DOWALIŁEŚ
» KleszczRex - 19-01-00:51 -- Desdemona. To nie był klon Kapu?
» Nilson - 19-01-00:51 -- NO NIE ONA
» Nilson - 19-01-00:51 -- I KTO JEST TERAZ GLOBEM
» Nilson - 19-01-00:51 -- mi Desdemona mówiła że jak będę pisał bez polskich znaków to mnie zbanuje
» Conquest - 19-01-00:50 -- o, to razem dołączyliśmy Tongue
» KleszczRex - 19-01-00:50 -- Zrodzony w ogniu na PV.
» KleszczRex - 19-01-00:50 -- Miałem tak samo, jak przypomnę sobie, że na początku trafiłem w ogień dramy, po której Mish spadł z rowerka.
» Nilson - 19-01-00:50 -- ale mi się nudziło na studiach
» Asmod - 19-01-00:50 -- jeden to na 80% ja, bo jak zakładałem multi to podawałem zawsze kogoś z teraz tu obecnych xD
» KleszczRex - 19-01-00:50 -- Szkoda.
» Conquest - 19-01-00:49 -- raczej nie
» Nilson - 19-01-00:49 -- data założenia konta 2012, damn
» KleszczRex - 19-01-00:49 -- Bo mam 2 polecenia, jedno wiem, że to mój bot, a drugiego za Chiny nie wymyślę.
» KleszczRex - 19-01-00:49 -- O, Conquest, mam pytanie, można jakoś sprawdzić, kto polecał danego użytkownika?
» KleszczRex - 19-01-00:48 -- Gratyfikacja w Czarodziejkach z Księżyca mnie nie interesuje. XD
» Conquest - 19-01-00:48 -- Jam mam tyle, ze mógłbym dziecko urodzić xD
» Asmod - 19-01-00:48 -- pisz do anime eden xD
» Asmod - 19-01-00:48 -- daru
» KleszczRex - 19-01-00:48 -- Kto mi odda łącznie 4 miesiące tu spędzone? Piszę do ZUSu.
» KleszczRex - 19-01-00:47 -- Kurła, ponad 7 lat konto na PV.
» Conquest - 19-01-00:47 -- onegdaj to było!
» Asmod - 19-01-00:47 -- daj, ja pobruszę a ty poczywaj
» KleszczRex - 19-01-00:47 -- XD
» KleszczRex - 19-01-00:47 -- Ale bliżej niż dalej u mnie.
» Conquest - 19-01-00:47 -- vulpi? XD
» KleszczRex - 19-01-00:47 -- Jeszcze nie.
» Conquest - 19-01-00:46 -- Na świętych Nilosna, Kleszcza, Asmoda, M-a i Conquesta jedz, pij i używaj!
» Nilson - 19-01-00:46 -- inaczej, czy jest tu ktoś kto ma 30 lat już?
» Asmod - 19-01-00:46 -- ja będę wiecznie młody
» KleszczRex - 19-01-00:46 -- Od razu starej, obecnie czuję się jak sweet 20.
» Nilson - 19-01-00:46 -- z czego "starej" to słowo klucz
» KleszczRex - 19-01-00:46 -- _M_ je się, pije się, bawi się, a tutaj cmentarz.
» Conquest - 19-01-00:46 -- będzie na drugie śniadanie, Nilsen
» Asmod - 19-01-00:46 -- na bank będzie wpis o powrocie starej gwardii na pv
» KleszczRex - 19-01-00:46 -- Mogę użyczyć swojego.
» _M_ - 19-01-00:45 -- I co u Was tak poza tym? Co się dzieje z valhalka obecnie?
» Conquest - 19-01-00:45 -- Pant się spalilł
» KleszczRex - 19-01-00:45 -- Dla znajomych - KleszczRex.
» Nilson - 19-01-00:45 -- jakiego świat nie widział od 2014
» Nilson - 19-01-00:45 -- jestem pewny, że Adi już pisze taki thread na blogu
» KleszczRex - 19-01-00:45 -- Jestem Kleszczem.
» _M_ - 19-01-00:45 -- Kim ja jestem
» Asmod - 19-01-00:45 -- oj tam, semantyka
» Conquest - 19-01-00:45 -- mi też
» _M_ - 19-01-00:45 -- Kim wy wszyscy jesteście
» KleszczRex - 19-01-00:45 -- XD
» KleszczRex - 19-01-00:45 -- Po angielsku to "stalking".
» Nilson - 19-01-00:45 -- tak było, asmod mi tak pisał na ukrytym, potwierdzam cytat
» Asmod - 19-01-00:44 -- "emskiego to sukcesywnie lajkuje na fejsie"
» Nilson - 19-01-00:44 -- a to przepraszam
» Asmod - 19-01-00:44 -- zacytuję siebie
» KleszczRex - 19-01-00:44 -- Za 30 ziko, o niebo lepsze. XD
» KleszczRex - 19-01-00:44 -- Przecież miałem ostatecznie jakieś mikro.
» Nilson - 19-01-00:44 -- to może
» KleszczRex - 19-01-00:44 -- XD
» Nilson - 19-01-00:44 -- ej jakby Kleszcz kupił mikrofon w końcu
» KleszczRex - 19-01-00:44 -- Odcinek XYZ "kiedyś to było"
» Asmod - 19-01-00:44 -- oho xD
» Conquest - 19-01-00:44 -- XDDDDDD
» Nilson - 19-01-00:43 -- xDDDDD
» _M_ - 19-01-00:43 -- Kim Ty jesteś Asmod, PAMIĘTAM cię, ale ie pamiętam kim jesteś w prawdziwym zyciu
» KleszczRex - 19-01-00:43 -- W sumie możnaby nagrać.
» Conquest - 19-01-00:43 -- KIEDY PODCAST?
» Conquest - 19-01-00:43 -- o
» Nilson - 19-01-00:43 -- ale summonuję Gonzo
» Nilson - 19-01-00:43 -- tzn w świetle tych plotek to ciężko stwierdzić
» Nilson - 19-01-00:43 -- dobra Tymie odpuszczę bo jest damą
» Asmod - 19-01-00:42 -- nie jestem nilsonem, nie mam mocy summonowania
» KleszczRex - 19-01-00:42 -- "Można, jak najbardziej" #cytatywielkichludzi
» Nilson - 19-01-00:42 -- Asmod udaje, że nie ma nikogo na fb
» Conquest - 19-01-00:41 -- Asmod, pisz
» Asmod - 19-01-00:41 -- ja bym to zrobił
» Asmod - 19-01-00:41 -- wspaniałym planem jest do niej napisać czy uderzyła w ślinę z vulpim 21 minuty po północy
» KleszczRex - 19-01-00:41 -- Nie wiem.
» Conquest - 19-01-00:41 -- pisz, chodzi o pokespołeczność!
» Nilson - 19-01-00:41 -- myślicie że się zaloguje?
» Nilson - 19-01-00:41 -- jest 00:20 piątek wieczór/ sobota noc
» Nilson - 19-01-00:41 -- teraz nie wiem czy wypada pisać do Tymy na fb
» KleszczRex - 19-01-00:40 -- Przedawnione to i mogą być jawne.
» Asmod - 19-01-00:40 -- *unosi rękę* także
» KleszczRex - 19-01-00:40 -- Ja też.
» Nilson - 19-01-00:40 -- tzn ja chcę po prostu poznać sekrety 2014
» KleszczRex - 19-01-00:39 -- Kto tu jest Macierewiczem na tym dancingu?
» KleszczRex - 19-01-00:39 -- Oho, ktoś otwiera akta?
» _M_ - 19-01-00:39 -- Potwierdzone info
» Conquest - 19-01-00:39 -- ja ich nie znam
» Asmod - 19-01-00:39 -- kleszczu, akurat ten typek to z discorda
» _M_ - 19-01-00:39 -- Tyma kręci z Bertem
» Asmod - 19-01-00:39 -- tsooo xD a co na to bert?
» KleszczRex - 19-01-00:39 -- Polecam profil. <3
» Nilson - 19-01-00:38 -- czy Tyma poszła w ślinę z Vulpim?
» Conquest - 19-01-00:38 -- Czyli przed Tobą , Kleszczu, jeszcze cała kariera!
» Asmod - 19-01-00:38 -- rozwiewam
» KleszczRex - 19-01-00:38 -- http://forum.pokemony.com/uzytkownik-434...-%E1%97%98
» Nilson - 19-01-00:38 -- ej dobra ale niech ktoś rozwieje plotke
» Asmod - 19-01-00:38 -- wiek to tylko liczba
» KleszczRex - 19-01-00:38 -- Taki Autkodetalh34hk , 44 lata, a na poksy wchodzi!
» Conquest - 19-01-00:37 -- dawno nie było Sad
» _M_ - 19-01-00:37 -- Madej czy jakoś tak
» KleszczRex - 19-01-00:37 -- W ogóle pozdrawiam wszystkich mających urodziny. Macie świetne nicki, takie z napracowaniem.
» Asmod - 19-01-00:37 -- kuje do matury
» _M_ - 19-01-00:37 -- Gdzie jest ten gość który pisał fanficki i nigdy ich nie kończył
» Nilson - 19-01-00:37 -- GDZIE JEST ERTIX
» Asmod - 19-01-00:36 -- przeca to siostra tymy
» Conquest - 19-01-00:36 -- zwłaszcza takich dwóch
» Asmod - 19-01-00:36 -- emski no lurwa
» Asmod - 19-01-00:36 -- a wszyscy wiemy, że komfort to najwyższy priorytet tutaj
» _M_ - 19-01-00:36 -- KIM JEST GOLDI
» Conquest - 19-01-00:36 -- tylko przestrzegałem
» Nilson - 19-01-00:36 -- dobra dobra
» KleszczRex - 19-01-00:36 -- Oooo, ciepłe mieszkanko pozdrawia autobus.
» Asmod - 19-01-00:36 -- nie czuję się komfortowo jak się rozmawia o goldi xD
» _M_ - 19-01-00:35 -- Może dlatego że nie leżę tylko stoję w autobusie
» Conquest - 19-01-00:35 -- to takie śmieszne automaty?
» Nilson - 19-01-00:35 -- zostań ze starszakami
» _M_ - 19-01-00:35 -- Kim jest Goldi i czemu jeszcze nie leży obok mnie
» Nilson - 19-01-00:35 -- siedź Asmod
» KleszczRex - 19-01-00:35 -- Co sądzicie o Pokemon Tretta?
» Nilson - 19-01-00:35 -- TAK JEST <3
» Nilson - 19-01-00:35 -- G O L D I W A V E
» Conquest - 19-01-00:35 -- PISZ DO DARU
» Asmod - 19-01-00:35 -- to ja się ewakuuję
» Conquest - 19-01-00:34 -- uwarzaj co miwsz
» _M_ - 19-01-00:34 -- Dajcie mi w końcu kontakt do Desdemony xDDD
» Conquest - 19-01-00:34 -- inb4: Goldi chyba jeszcze była U15
» _M_ - 19-01-00:34 -- Kurna
» Nilson - 19-01-00:34 -- która panna Ci się podoba?
» Nilson - 19-01-00:34 -- No to M, na czym skończyliśmy rozmowę w 2014....
» Asmod - 19-01-00:34 -- nie jestem najprzekonańszy
» Nilson - 19-01-00:33 -- za specjalne zasługi długoterminowe?
» KleszczRex - 19-01-00:33 -- Staż na PV.
» Conquest - 19-01-00:33 -- XD
» _M_ - 19-01-00:33 -- Wszystkich witam, płacze ze wzruszenia i pozdrawiam
» Nilson - 19-01-00:33 -- Czy można dostać 9 odznakę na PV?
» KleszczRex - 19-01-00:33 -- Czy to można wpisać jako doświadczenie i prawo do przyspieszonej emerytury?
» Asmod - 19-01-00:33 -- hejka naklejka
» _M_ - 19-01-00:33 -- Ilu weteranów
» KleszczRex - 19-01-00:33 -- No hej.
» Conquest - 19-01-00:33 -- ELO M
» Conquest - 19-01-00:32 -- NIC NIE DZIAŁĄJACE
» _M_ - 19-01-00:32 -- Jezu
» _M_ - 19-01-00:32 -- CO TU JEST SIĘ WYPRAWIAJĄCE?
» Conquest - 19-01-00:30 -- *NIESIE
» Conquest - 19-01-00:30 -- IDZIE STARE POKOLENIE, NISIE PV ODRODZENIE
» Nilson - 19-01-00:30 -- IDZIE EM
» Nilson - 19-01-00:27 -- został porządnym xDDDepresantem
» KleszczRex - 19-01-00:27 -- Tylko Guślarza brakujje.
» KleszczRex - 19-01-00:26 -- Dziady, dziady na forumie.
» Asmod - 19-01-00:26 -- nawet nie wie że to ja XD
» Asmod - 19-01-00:26 -- emskiego to sukcesywnie lajkuje na fejsie
» Conquest - 19-01-00:26 -- najgorzej jak wejdzie xd
» Conquest - 19-01-00:25 -- XDDD
» Nilson - 19-01-00:25 -- zobaczymy czy wejdzie na pokemony o 12 w nocy w piatek
» Nilson - 19-01-00:25 -- z nim jako jedynym mam kontakt na FB o dziwo
» Conquest - 19-01-00:25 -- i EM, koniecznie M
» Nilson - 19-01-00:24 -- ten to nie przepuścił żadnej
» Nilson - 19-01-00:24 -- Paweł Pieczarek
» Conquest - 19-01-00:24 -- XD
» Nilson - 19-01-00:24 -- i jeszcze ten
» Asmod - 19-01-00:23 -- może maturę z majcy zdaje
» KleszczRex - 19-01-00:23 -- Jak tam się żyje.
» KleszczRex - 19-01-00:23 -- Ciekawe co tam u Vadoski.
» Conquest - 19-01-00:22 -- i Vados
» Nilson - 19-01-00:22 -- jeszcze mi się teraz marzy, żeby tu wpadł teraz Punisher
» KleszczRex - 19-01-00:19 -- Prosz.
» Conquest - 19-01-00:19 -- dobra robota, Kleszczu
» Conquest - 19-01-00:19 -- Paint mi dzisiaj nie wyrabia z Wami
» KleszczRex - 19-01-00:18 -- http://forum.pokemony.com/temat-10001-Na...#pid196940
» KleszczRex - 19-01-00:18 -- Niech się dzieje wola nieba.
» Nilson - 19-01-00:16 -- ten może przegrać wiele
» Conquest - 19-01-00:16 -- Nilosn, a propos tej pracy to później Ci podeślę XD
» Nilson - 19-01-00:16 -- że kto interesuje się pokemonami
» Nilson - 19-01-00:16 -- mógł jako pierwszy ze wszystkich na tym forum zrozumieć
» KleszczRex - 19-01-00:16 -- Gdzie jest ojcowizna?!
» Asmod - 19-01-00:16 -- wywalili go za brak komunikacji xDD
» KleszczRex - 19-01-00:16 -- Zapomniał wół, jak cielęciem był.
» Asmod - 19-01-00:16 -- no akurat pracować to nie pracuje
» Nilson - 19-01-00:16 -- wyszedł na tym najlepiej XD
» Nilson - 19-01-00:15 -- rozwija zainteresowania
» Nilson - 19-01-00:15 -- pracuje sobie elegancko
» Nilson - 19-01-00:15 -- a teraz proszę bardzo
» Conquest - 19-01-00:15 -- teraz to nie ma
» Nilson - 19-01-00:15 -- i tak się z Darka śmialiśmy tak mu dokuczaliśmy
» Conquest - 19-01-00:15 -- nadal nad tym pracuję
» KleszczRex - 19-01-00:15 -- Kiedyś to było.
» KleszczRex - 19-01-00:15 -- Kurła.
» KleszczRex - 19-01-00:15 -- Kiedyś to były rewolucje i odejścia.
» Nilson - 19-01-00:15 -- <3 <3 <3
» Conquest - 19-01-00:15 -- to były czasy
» Conquest - 19-01-00:14 -- głuie gupki mówią papa
» Nilson - 19-01-00:14 -- jak Ty zrezygnujesz to ja też
» KleszczRex - 19-01-00:14 -- Quality content na blogasku.
» Nilson - 19-01-00:14 -- najwyżej powtórzymy 2014
» Conquest - 19-01-00:14 -- tym bardziej śmiało
» Nilson - 19-01-00:14 -- K L E S Z CZ U M U S I S Z
» KleszczRex - 19-01-00:14 -- Tylko po to, by zobaczyć opis siebie na blogu. xD
» Conquest - 19-01-00:14 -- śmiało!
» KleszczRex - 19-01-00:14 -- Kusiło mnie zgłosić się do naboru.
» Asmod - 19-01-00:14 -- o kleszczu mowa
» KleszczRex - 19-01-00:14 -- Szalom.
» Conquest - 19-01-00:13 -- nagrywajcie!
» Nilson - 19-01-00:13 -- JEDNAK
» Conquest - 19-01-00:13 -- szalom!
» Nilson - 19-01-00:13 -- A JEDNAK
» KleszczRex - 19-01-00:13 -- Kogo witam, kogo goszczę.
» Nilson - 19-01-00:13 -- zero reakcji
» Nilson - 19-01-00:13 -- w sumie jest piątek wieczór
» Conquest - 19-01-00:12 -- warto próbować
» Nilson - 19-01-00:12 -- to wcale nie będzie dziwne
» Nilson - 19-01-00:12 -- ostatni raz widziałem go 4 lata temu
» Nilson - 19-01-00:12 -- zaraz do Kleszcza napiszę
» Asmod - 19-01-00:12 -- i się łezka w oku zakręciła
» Asmod - 19-01-00:11 -- wspominaliśmy niedawno radio goldenrod na discordzie
» Conquest - 19-01-00:11 -- XD
» Asmod - 19-01-00:11 -- jestem totalnie za
» Nilson - 19-01-00:11 -- tylko jeszcze by sie przydał ten smutny mirek z niemiec
» Conquest - 19-01-00:11 -- TAK
» Conquest - 19-01-00:11 -- XDDDDDD
» Nilson - 19-01-00:11 -- kurde może to jest moment żeby reaktywować podcast
» Asmod - 19-01-00:10 -- *tips fedora*
» Nilson - 19-01-00:10 -- serdeczne kiwnięcie głową Asmod
» Conquest - 19-01-00:10 -- bloga? to nie pamiętam Tongue
» Asmod - 19-01-00:09 -- pozderki
» Asmod - 19-01-00:09 -- nilson braciszku
» Nilson - 19-01-00:09 -- też sobie bloga jakiegoś pisał
» Nilson - 19-01-00:09 -- przemądrzały
» Nilson - 19-01-00:09 -- i jeszcze był taki jeden śmieszny
» Conquest - 19-01-00:08 -- i Keczupino
» Conquest - 19-01-00:08 -- też na niego czekam
» Nilson - 19-01-00:08 -- gdzie jest Gonzo kiedy go trzeba [*]
» Conquest - 19-01-00:08 -- albo rzadziej
» Conquest - 19-01-00:08 -- wchodzą tak jak Ty
» Conquest - 19-01-00:07 -- ale to dlatego, że awantura
» Nilson - 19-01-00:07 -- co oni tu jeszcze robią XD
» Nilson - 19-01-00:07 -- Kleszczu, Vanilla
» Nilson - 19-01-00:07 -- i nie wierzę
» Nilson - 19-01-00:07 -- Patrzę po ludziach, którzy byli aktywni dzisiaj
» Conquest - 19-01-00:06 -- wiem, że nie złośliwie Tongue
» Conquest - 19-01-00:06 -- wychodzi na to, że jest nawrót popularności, pewnie chwilowy, bo trwa pewne ożywienie
» Conquest - 19-01-00:05 -- tak naprawdę dopiero teraz na poważnie zacząłem pisać
» Nilson - 19-01-00:05 -- W sensie nie pytam złośliwie bo się długo znamy
» Nilson - 19-01-00:05 -- czy kogoś to literalnie interesuje jeszcze?
» Nilson - 19-01-00:05 -- kurde Ty ciagle piszesz tego bloga
» Conquest - 19-01-00:03 -- tam na blogu jest wszystko
» Conquest - 19-01-00:03 -- zajrzyj w Fora i Strony do mojego tematu
» Conquest - 19-01-00:03 -- nawet nie, samo szukanie jest już chyba celem
» Nilson - 19-01-00:03 -- to brzmi jak stare dobre 2015 PV
» Nilson - 19-01-00:03 -- żeby coś za niego zrobili
» Nilson - 19-01-00:03 -- a i dlatego poszukuje ludzi
» Conquest - 19-01-00:02 -- no i on serio teraz udaje, ze coś robi
» Conquest - 19-01-00:02 -- innych nawet podburzyłem i zaczęli coś od niego chcieć xD
» Conquest - 19-01-00:02 -- kompletnie powróciłem na początku roku i zacząłem inbować
» Nilson - 19-01-00:01 -- co ten Vulpi nawymyślał znowu
» Nilson - 19-01-00:01 -- opowiadaj
» Nilson - 19-01-00:01 -- Adi, Ty wiesz wszystko
» Conquest - 19-01-00:01 -- ELO
» Nilson - 19-01-00:00 -- Co tu się dzieje
» Nilson - 19-01-00:00 -- ŁEŁO ŁEŁO

Komentarze